Kasutajanimi:
Parool:
» Registreeri
» Unustasid parooli
Kasutajaid online: 0
Külastajaid online: 5
BarProfi keskus avatud E-R 13:00-17:00
Registreeritud kasutajaid: 5 552
Kodulehe külastusi: 2 131 313
Lehtede vaatamisi: 13 412 535
Alates oktoober 2007
   Kolmapäev
Tähelepanu!   Tegemist on alkoholi kohta infot sisaldava kodulehega.   Alkohol võib kahjustada Teie tervist!

Uudised

       Uudised        Saaremaa Vodka - enimmüüdud Eesti viin Soomes!
Saaremaa Vodka - enimmüüdud Eesti viin Soomes! 27.04.2011 16:10:23
Vaatamisi: 6 374
Autor: BarProf-Liisa
Saaremaa vodkaSaaremaa Vodka saavutas teist aastat järjest Soome riikliku alkoholipoodide keti Alko poolt koostatud viinamüügi edetabelis 10. koha, olles enimmüüdud Eesti kange alkoholi bränd Soomes ning ainus Eesti viinabränd edetabeli 20 esimese hulgas.

2010. aastal müüdi Soomes üle 200 000 liitri Saaremaa vodkat. Alkoholitootja Altia Baltikumi tegevdirektori Kristel Metsa sõnul müüakse Saaremaa Vodkat Alko poodideketis alates 2007. aasta lõpust. „Kõrvutades Saaremaa Vodkat teiste viinabrändidega, mis on poeketis esindatud mitmete tooteartiklitega, on kõrge koht edetabelis meie jaoks suurepärane tulemus,“ rääkis Mets.

Soome-Eesti Kaubanduskoja juhatuse esimees Pasi Harttuneni sõnul hindavad soomlased Eesti toiduaineid kõrgelt ning tegelik nõudlus siinse toodangu järele on suurem kui hetkel turul näha on.  „Mul on siiralt hea meel, et Eesti toiduained on Põhjamaades edukad ning seda eriti valdkondades, kus valitseb tihe konkurents kohaliku toodanguga. Saaremaa Vodka kõrget tulemust ilmestab minu hinnangul fakt, et Finlandia Vodka, mis on üle maailma tunnustatud Alko 2010. aasta alkoholimüügi edetabelkaubamärk, jäi Saaremaa Vodka seljataha. Selge on see, et tegelik tarbimine on veelgi suurem kui Alko müüginumbrid näitavad, sest jätkuvalt ostetakse alkoholitooteid ka teiselt poolt lahte,“ kommenteeris Saaremaa Vodka kõrget tulemust Pasi Harttunen.

Müügiedetabeli tipus troonivad Altia brändid Koskenkorva Viina ja Leijona Viina. „Kuna Soomes on riiklik alkoholimonopol ning kangemat kui 4,7% alkoholi müüakse vaid Alko ketis, on hea turupositsioon meie jaoks veelgi suuremaks tunnustuseks,“ lisas Mets.

Alko 2010. kogu alkoholimüügi edetabeli suurelt vaatamiseks vajutage üleval paremal asuval pildil.

Saaremaa viinSaaremaa Vodka, üks enimmüüdud kvaliteetviinasid Eestis, tegi 2010. aasta lõpus läbi tooteuuenduse, mille käigus muutus nii pudeli kuju, logo kui ka brändi visuaalne keel. Tooteuuenduse eesmärgiks oli soov viia toote sisu vastavusse pakendiga, andmaks edasi joogi puhtust ja kõrget kvaliteeti. Altia Eesti investeeris oma esindustoote brändiuuendusse ligi 447 000 eurot (7 miljoni krooni).

ALTIA EESTI AS tutvustus

Altia Eesti AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Altia Corporation, mis omab laia tootmis-, müügi- ja logistikavõrgustiku Põhjamaades ja Baltikumis. Altia Eesti AS on üks Eesti suurimaid alkoholitootjaid. Altia Corporation’i iga-aastane müügitulu on ligi 500 miljonit eurot ning tööd antakse enam kui 1 200 inimesele. Altia Eesti AS toodab ja turustab nii madala alkoholisisaldusega kui kangeid alkohoolseid jooke, sh Saaremaa Vodkat ja Eesti Standard Vodkat.

Uudis on vahendatud BarProfi toetaja Altia Eesti AS poolt edastatud informatsiooni põhjal.

Kui loetud lugu pakuks huvi ka Sinu sõpradele siis jaga seda vajutades "Meeldib"Avalda julgelt ka enda arvamust, et tulevikus veelgi huvitavamat infot saada:
 

 Soovid baarialase infoga kursis olla Facebookis?  -  Vajuta "Meeldib" ja meie teeme ülejäänu!

Back Back
© 2007-2014. Kõik õigused kaitstud. Info kasutamine lubatud ainult koos viitava lingiga www.barprof.ee kodulehele!
      BarProf OÜ     tel. 56 501 701     info(ät)barprof.ee  
Poppworks OÜ
Prindi Saada sõbrale Otsi