Kasutajanimi:
Parool:
» Registreeri
» Unustasid parooli
Kasutajaid online: 0
Külastajaid online: 11
BarProfi keskus avatud E-R 13:00-17:00
Registreeritud kasutajaid: 5 551
Kodulehe külastusi: 2 192 280
Lehtede vaatamisi: 13 766 438
Alates oktoober 2007
   Esmaspäev
Tähelepanu!   Tegemist on alkoholi kohta infot sisaldava kodulehega.   Alkohol võib kahjustada Teie tervist!

Pernod Ricard Estonia OÜ

       Firmast        Toetajad        Pernod Ricard Estonia OÜ

Pernod Ricard Estonia

 


1975. aastal kahe Prantsuse aniisiviina tootja, Pernod’ ja Ricard’i ühinemise tulemusena sündinud Pernod Ricard Group kuulub täna maailma kahe suurima veini ja kange alkoholi tootja hulka ning on globaalne turuliider premium alkoholi kategoorias.

Grupi peakontor asub siiani Prantsusmaal ning gruppi kuulub 70 tütarettevõttet enam kui 18000 töötajaga ning üle saja tootmisüksuse üle kogu maailma. Pernod Ricard Estonia OÜ asutati 1997. aasta kevadel.

Pernod Ricard Group’i rahvusvaheline edu toetub viiele strateegilisele tugisambale:


1) Rahvusvaheliselt tuntud premium kaubamärkidest koosnev lai tooteportfell – siia kuuluvad Absolut Vodka, Chivas Regal, Ballantine’s, Jameson, The Glenlivet, Beefeater, Martell, Havana Club, Malibu, Kahlua, Mumm, Perrier-Jouët, Jacob’s Creek jpt.

2) Väärtuse loomine ja innovatsioon – Pernod Ricard’i strateegia aluseks on väärtuse loomine läbi endale kuuluvatesse kaubamärkidesse investeerimise ning innovaatilisus on prioriteediks nii tootearenduses ja tootmises kui ka turunduses, müügis, personalipoliitikas, kommunikatsioonis jt. valdkondades.

3) Detsentraliseeritud organisatsioon ja ettevõttele kuuluv distributsioonivõrgustik – Pernod Ricard’i organisatsioon koosneb kuuest brändivaldajast ja 70-st kohalikust tütarettevõttest ning rahvusvaheline distributsioonivõrgustik kuulub täielikult ettevõttele endale. Tänu sellele oleme oma klientidele ja tarbijatele alati lähedal ja kättesaadavad.

4) 18000 töötajat ja tugev organisatsioonikultuur – detsentraliseeritud organisatsioonis liidavad inimesi just ühine kultuur ja jagatud väärtused. Pernod Ricard’i hing väljendub sloganis “Créateurs de Convivialité” – tõlkes „seltskonnavaimu loojad“. Meie organisatsioonikultuuri aluseks on ettevõtlikkus, vastastikkune usaldus ja tugev eetika.

5) Ajalooline pühendumus eetikale, inimestele ja keskkonnale – juhtiva alkoholitootjana tunnetame selgelt oma vastutust ühiskonna ees. Meie sotsiaalseteks prioriteetideks on vastutustundliku alkoholitarbimise edendamine, negatiivsete keskkonnamõjude vähendamine, kultuuride jagamine ning ettevõtluse arendamine.Pernod Ricard Estonia OÜ
Kontor: Pärnu mnt 160E, 11317 Tallinn
Tel: +372 6 512 420
Fax: +372 6 512 422
E-mail: [email protected]
home: www.pernod-ricard-estonia.com

 Soovid baarialase infoga kursis olla Facebookis?  -  Vajuta "Meeldib" ja meie teeme ülejäänu!

Back Back
© 2007-2014. Kõik õigused kaitstud. Info kasutamine lubatud ainult koos viitava lingiga www.barprof.ee kodulehele!
      BarProf OÜ     tel. 56 501 701     info(ät)barprof.ee  
Poppworks OÜ
Prindi Saada sõbrale Otsi