Registreeri

  Prindi
Tärniga tähistatud lahtrid on kohustuslikud!

Hoiame Sinu andmed 100% kaitstuna!


* Kasutajanimi: Tähte veel võimalik
* Parool:
* Parool 2x:
* Eesnimi:
* Perenimi:
* Sugu: Mees    Naine
* Sünniaeg:
* E-mail:
* Tingimused:

BARPROFI KODULEHE KASUTAJAKS REGISTREERIMISE JA ANDMEBAASIDESSE ISIKUANDMETE SISESTAMISE TINGIMUSED
"Nõustun tingimustega" kasti linnukese tegemise ja "Edasi" nupu klikkimisega kinnitan, et:

Annan oma nõusoleku minu nende isikuandmete (edaspidi ka Isikuandmed), mille sisestan kodulehe www.barprof.ee (edaspidi ka BarProf.ee) kasutajaks registreerimisel töötlemiseks, kogumiseks, salvestamiseks, korrastamiseks, säilitamiseks, päringute teostamiseks, väljavõtete tegemiseks, kasutamiseks, sulgemiseks ja kustutamiseks BarProf OÜ poolt.

Minu poolt esitatud Isikuandmed on õiged ja ajakohased ning Isikuandmetes ei ole eksitavat teavet. Kohustun vastutama kahju eest, mida on BarProf.ee -le ja/või kolmandatele isikutele tekitatud minu poolt valede, ebatäpsete või puudulike Isikuandmete esitamine.

Minu vanus on vähemalt 18 eluaastat ja ma võtan endale kogu vastutuse võimalike tekkivate tagajärgede eest mis võivad kaasneda BarProf.ee kodulehel esitatud informatsiooni ebaõige kasutamisega.

Aktsepteerin, et juhul, kui BarProf.ee -l on alust arvata, et minu poolt sisestatud Isikuandmed on ebaõiged või ei ole kooskõlas heade kommete ja tavade või eetikanormidega, on BarProf.ee -l õigus minu poolt sisestatud Isikuandmed eemaldada.

Nõustun BarProf.ee foorumi kasutamise tingimustega, millega on võimalik tutvuda vajutades menüü nupul "Foorum" ja seal avaneval lehel vajutades lingile "selgitus"

Olen teadlik ja nõus sellega, et BarProf.ee jätab endale õiguse teha muudatusi ja täiendusi kodulehe kasutajaks registreerimise tingimustes. Kõikidest kodulehe kasutajaks registreerimise tingimuste muudatustest ja täiendustest teavitatakse kodulehe kasutajaid BarProf.ee kodulehel. Tingimuste täienduste või muudatuste mittesobivuse korral on mul võimalik oma kasutaja konto kustutada kodulehe päises oleva lingi "Minu andmed" alt.


Edasiste pretensioonide vältimiseks lugege tingimused hoolikalt läbi!
* Nõstun tingimustega:

 Soovid baarialase infoga kursis olla Facebookis?  -  Vajuta "Meeldib" ja meie teeme ülejäänu!

      BarProf OÜ     tel. 56 501 701     info(ät)barprof.ee