Kasutajanimi:
Parool:
» Registreeri
» Unustasid parooli
Kasutajaid online: 0
Külastajaid online: 3
BarProfi keskus avatud E-R 13:00-17:00
Registreeritud kasutajaid: 5 551
Kodulehe külastusi: 2 175 657
Lehtede vaatamisi: 13 682 682
Alates oktoober 2007
   Reede
Tähelepanu!   Tegemist on alkoholi kohta infot sisaldava kodulehega.   Alkohol võib kahjustada Teie tervist!

Registreeri

Selgitus Selgitus
Meeldetuletus BarProf.ee kasutajaks registreerijale:

BarProf.ee kasutajaks registreerumisel on vajalik kasutajale kuuluva kehtiva e-posti aadressi esitamine. Kasutada ei tohi maililistide aadresse. Õige e-posti aadress garanteerib Sulle kasutajakonto. BarProf.ee saadab registreerumisel Sinu e-posti aadressile kirja, millele vastamata ei saa kontot aktiveerida.

Sul tuleb hoolitseda, et Sinu kasutajaandmed sisaldaks igal ajal kehtivat ning kasutatavat e-posti aadressi. E-posti aadressi saad muuta "Minu andmed" lingi alt, mis asub lehekülje ülaosas. Juhul kui kasutaja e-posti aadressilt laekub pikema aja jooksul veateateid (ka juhul, kui postkast on täis) võidakse Sinu kasutajakonto sulgeda etteteatamata.

Igal BarProf.ee kasutajal on õigus ühele kasutajakontole. Kasutajakonto on personaalne ning selle üle andmine kolmandatele isikutele on keelatud. Mitme kasutajakonto või mitmekesi sama kasutajakonto kasutamisele võib järgneda konto(de) sulgemine BarProf.ee poolt.

BarProf.ee administratsioon ei väljasta omal initsiatiivil kodulehe registreeritud kasutajate kasutajaandmeid (sealhulgas e-posti aadresse ja muid kontaktandmeid), välja arvatud seadusega sätestatud juhtudel või siis, kui vastav kasutaja on avaldanud selleks soovi.
Tärniga tähistatud lahtrid on kohustuslikud!

Hoiame Sinu andmed 100% kaitstuna!


* Kasutajanimi: Tähte veel võimalik
* Parool:
* Parool 2x:
* Eesnimi:
* Perenimi:
* Sugu: Mees    Naine
* Sünniaeg:
* E-mail:
* Tingimused:

BARPROFI KODULEHE KASUTAJAKS REGISTREERIMISE JA ANDMEBAASIDESSE ISIKUANDMETE SISESTAMISE TINGIMUSED
"Nõustun tingimustega" kasti linnukese tegemise ja "Edasi" nupu klikkimisega kinnitan, et:

Annan oma nõusoleku minu nende isikuandmete (edaspidi ka Isikuandmed), mille sisestan kodulehe www.barprof.ee (edaspidi ka BarProf.ee) kasutajaks registreerimisel töötlemiseks, kogumiseks, salvestamiseks, korrastamiseks, säilitamiseks, päringute teostamiseks, väljavõtete tegemiseks, kasutamiseks, sulgemiseks ja kustutamiseks BarProf OÜ poolt.

Minu poolt esitatud Isikuandmed on õiged ja ajakohased ning Isikuandmetes ei ole eksitavat teavet. Kohustun vastutama kahju eest, mida on BarProf.ee -le ja/või kolmandatele isikutele tekitatud minu poolt valede, ebatäpsete või puudulike Isikuandmete esitamine.

Minu vanus on vähemalt 18 eluaastat ja ma võtan endale kogu vastutuse võimalike tekkivate tagajärgede eest mis võivad kaasneda BarProf.ee kodulehel esitatud informatsiooni ebaõige kasutamisega.

Aktsepteerin, et juhul, kui BarProf.ee -l on alust arvata, et minu poolt sisestatud Isikuandmed on ebaõiged või ei ole kooskõlas heade kommete ja tavade või eetikanormidega, on BarProf.ee -l õigus minu poolt sisestatud Isikuandmed eemaldada.

Nõustun BarProf.ee foorumi kasutamise tingimustega, millega on võimalik tutvuda vajutades menüü nupul "Foorum" ja seal avaneval lehel vajutades lingile "selgitus"

Olen teadlik ja nõus sellega, et BarProf.ee jätab endale õiguse teha muudatusi ja täiendusi kodulehe kasutajaks registreerimise tingimustes. Kõikidest kodulehe kasutajaks registreerimise tingimuste muudatustest ja täiendustest teavitatakse kodulehe kasutajaid BarProf.ee kodulehel. Tingimuste täienduste või muudatuste mittesobivuse korral on mul võimalik oma kasutaja konto kustutada kodulehe päises oleva lingi "Minu andmed" alt.


Edasiste pretensioonide vältimiseks lugege tingimused hoolikalt läbi!
* Nõstun tingimustega:

 Soovid baarialase infoga kursis olla Facebookis?  -  Vajuta "Meeldib" ja meie teeme ülejäänu!

Back Back
© 2007-2014. Kõik õigused kaitstud. Info kasutamine lubatud ainult koos viitava lingiga www.barprof.ee kodulehele!
      BarProf OÜ     tel. 56 501 701     info(ät)barprof.ee  
Poppworks OÜ
Prindi Saada sõbrale Otsi